משרד עורכי הדין אלרום, רום, סלומון ושות' נוסד בשנת 2009 על ידי עוה"ד אבי אלרום, מבכירי עורכי הדין בארץ בתחומי הנזיקין והביטוח, שרון רום וליאור סלומון. המשרד נמנה עם המשרדים המובילים והמנוסים ביותר בישראל בתחום הליטיגציה האזרחית על רבדיה השונים, במיוחד בתחום דיני הנזיקין, החוזים ודיני והביטוח. המשרד מתמחה בייצוג בתביעות שעניינן הגנה על אחריות מקצועית, רשלנות רפואית, דיני ביטוח, תכנון ובניה, ייצוג רשויות מקומיות, חבות מקצועית, חבות המוצר, אחריות מקצועית של מהנדסים ותאגידים בתחומי עיסוק שונים וכן תביעות חשיפה לחומרים מסוכנים.
צוות המשרד המונה 35 עובדים מתוכם למעלה מ 20 עורכי דין ושישה מתמחים בכל מחזור, מנהל תיקים ומספק את מגוון השירותים אותם מציע המשרד, ביטוח ונזיקין עבור לקוחות מוסדיים ותאגידים בארץ ובחו"ל. ייחודו של המשרד טמון בניסיונו הרב, שנצבר במשך שנים רבות בתחומים אלה, במהלכן היה מעורב בתביעות המורכבות והגדולות ביותר בארץ. המשרד מייצג חברות וגופים מובילים, בארץ ובחו"ל.
ניהול התיקים במשרד מסתמך על מאגר של ידע וניסיון שנצבר מניהול של אלפי תיקים בתחומי הרפואה, האחריות המקצועית, הביטוח והתכנון והבניה, שהמשרד עסק ועוסק בהם לאורך השנים.

בסיס לקוחות רחב

המשרד מייצג קשת רחבה של לקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים. עם לקוחותיו נמנות חברות הביטוח המובילות בישראל, לרבות חברות הביטוח הראל, כלל והפניקס. המשרד מייצג רשויות מקומיות, את עיריית תל-אביב, ועדות מקומיות ומרחביות לתכנון ולבניה, ותאגידים וקבוצות דוגמת "טבע", בתי הזיקוק לנפט ומגן דוד אדום בישראל. כמו כן מייצג המשרד חברות זרות רבות ובהן יצרניות תרופות כגון Gambro ,Baxter ואחרות, ומבטחים זרים דוגמת תאגיד הביטוח הענק Beazley.

בנוסף מייצג המשרד במישרין ודרך חברות הביטוח רופאים, מוסדות רפואיים ובתי חולים, לרבות קופות החולים, בתי החולים הציבוריים הגדולים (בילינסון, סורוקה, ועוד), בתי החולים הדסה, שערי צדק, אסותא, לניאדו ועוד.

המשרד מנהל תיקי ליטיגציה בערכאות השונות, בערכאות מעין שיפוטיות כגון ועדות ערר בתחום התכנון והבניה  ובוועדות של משרד הבריאות.

"האני מאמין"- מחויבות לצרכי הלקוח

המשרד מחוייב לספק ללקוחותיו שירותים משפטיים מקצועיים, ביצירתיות, חדשנות ויעילות. המחויבות לצרכיו של הלקוח היא נר לרגלי המשרד, בין אם מדובר בלקוחות פרטיים ובין אם מדובר בתאגידים ובגופים גדולים. עורכי הדין של המשרד קשובים לצורכי לקוחותיהם ופועלים בנמרצות להשיג את יעדי הלקוחות, בנושאים שגרתיים ובבעיות מורכבות.

קשרי העבודה השוטפים, הקיימים בין עורכי הדין במשרד, מבטיחים בניית צוות מיטבי ומתאים לטיפול בכל נושא, תוך מיזוג יעיל בין תחומי ידע שונים ומגוונים.