עו"ד ליאור סלומון - שותף

טלפון: 03-7623000
פקס: 03-5160068

  • יליד 1972.
  • חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2000.
  • בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B), המכללה למנהל - 1999.
  • בוגר תואר שני במינהל עסקים בתוכנית למנהלים (EMBA), אוניברסיטת בר אילן - 2008.
  • שירת בתפקיד פיקודי ביחידה קרבית.

עו"ד סלומון גדל והתחנך בקריית מוצקין.

במהלך ילדותו התגורר מספר שנים באיטליה והוא דובר איטלקית ואנגלית על בוריין.

עו"ד סלומון מטפל בכל מגוון התחומים והנושאים בהם עוסק המשרד. עו"ד סלומון מטפל בתביעות ביטוח ובתביעות בגין אחריות מקצועית של בעלי מקצוע בתחום ההנדסה, כמו גם בהגנה על אחריות מקצועית של בעלי מקצועות חופשיים אחרים, לרבות רשלנות רפואית. בהמשך דרכו מונה לנהל את המחלקה העוסקת בהגנה על מהנדסים ותביעות ביטוח וזאת במקביל להתמחות בטיפול בתביעות בגין נזקי רכוש, נזקי גוף ותביעות בעלות צביון מסחרי מסוגים שונים. מראשית דרכו במשרד, מרכז עו"ד סלומון את הטיפול בהגנה על מגן דוד אדום בישראל. במסגרת זו משמש עו"ד סלומון כמרצה קבוע בהשתלמויות של מד"א.

בשנת 2007 צורף עו"ד סלומון כשותף למשרד שנהב, אלרום, קונפורטי ושביט – עורכי דין, ובשנת 2009, יחד עם שני שותפיו, הקים את משרד עוה"ד אבי אלרום ושות`.

לצד הטיפול בתיקי ליטיגציה מתמחה עו"ד סלומון בדיני ביטוח. במסגרת התמחות זו מופנות לטיפולו בקשות לקבל חוות דעת משפטיות במגוון נושאי ביטוח, הן למבטחים בישראל והן למבטחים בחו"ל.

לעו"ד סלומון ניסיון רב בליטיגציה אזרחית, הוא מתמחה בניהול תביעות נזיקין על סוגיהן, לרבות תביעות שעילתן חשיפה לחומרים מסוכנים, נזקי רכוש, תאונות עבודה, נזקי גוף ועוד.

עו"ד סלומון מרצה באופן קבוע בפני פורומים שונים בנושאי התמחותו, ועוסק בייצוג בפני ערכאות מעין - שיפוטיות, כגון המפקח על הביטוח וועדות בדיקה של משרד הבריאות.